Camo man - men leggings

Nový produkt

Pánske funkčné legíny vhodné na beh, do fitka, surfing, lezenie, jógu, cyklistiku a rôzne iné druhy športov.

Viac detailov

49,60 €

Pridať do obľúbených

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet

Detaily

veľkosti:

M- pás 68, dĺžka od rozkroku ku členkom 71 cm, obvod stehna 48 cm

L- pás 74, dĺžka od rozkroku ku členkom 75 cm, obvod stehna 52 cm

XL- pás 78, dĺžka od rozkroku ku členkom 82 cm, obvod stehna 56 cm

Pre moju tvorbu je charakteristický textilný dizajn.  Je to originálna grafika, ktorú vytváram či už počítačom alebo ilustráciou a tú celoplošne aplikujem na látku a vytváram si tak vlastný materiál. Z tohoto materiálu ďalej navrhujem modely, ktoré môžete vidieť tu v mojej galérií.

Materiály, ktoré používam na legíny, termo mikiny a termo oblečenie, majú certifikáty OEKO-TEX, OEKO-TEX standart 100, môj dodavateľ spĺňa najvyššie štandardy ekologickej výroby certifkátu Global Recycled Standard Certificate vydaného Control Union Certification v Holansku. 

Takisto spolupracuje od roku 2016 so spoločnostami Healthy Seas and Aquafil SpA, ktoré vytvárajú inciátivu v združovaní  Eco Friendly výrobcov, ktorý majú spoločnú misiu v čistení morí z plastového odpadu  - vrátane rybárskych sietí.

Tieto materiály sú zo špičkových recyklovaných textílií vyrobených z priadze ECONYL® a 100%, regenerovanej nylonovej priadze získanej z priemyselného odpadu, ako sú vyradené rybárske siete, chĺpky z kobercov atď.

Mojim dlhoročným dodavateľom je tlačiareň  -  malá rodinná firma sídliaca kúsok od Bratislavy, kde vznikajú všetky krásne potlače v  Aidastyle portfóliu.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Camo man - men leggings

Camo man - men leggings

Pánske funkčné legíny vhodné na beh, do fitka, surfing, lezenie, jógu, cyklistiku a rôzne iné druhy športov.