Katalóg

Použité filtre:
  Veľkosť topu
  Skladba materiálu
  Properties
  Dostupnosť
  Stav

  Informace

  Nové produkty

  Šaty  6 produkty

  Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
  • 60,00 €

   Jemný, vzdušný, elastický materiál, ktorý prijemne chladí je ako stvorený do horuceho letného počasia. Je funkčný a rýchloschnúci, čiže pot odvádza z látky von. Materiál je aj napriek svojej jemnosti dostatočne oderuschopný, šatičky tak vydržia mnohé sezóny a budú Vám robiť radosť počas mnohých dovoleniek. 

   60,00 €
  • 155,00 €

   Šaty sú strihovo riešené v štýle Pin up, ktorý lahodí ženskej postave a pridáva jej tak éterickosť a ženskosť. Moderná originálna  autorská grafika, však dáva tomuto strihu nový rozmer. V týchto šatách sa tak snažím skĺbiť súčasnosť s tým najlepším z päťdesiatych rokov.  Modelka má na hlave venčeky od Hogo Fogo, ktoré milo podčiarkli jej krásu.

   155,00 €
  • 75,00 €

   Autorská grafika je aplikovaná na príjemný padavý materiál, ktorý ma membránu, čiže sa pot odparuje veľmi rýchlo.  veľkosť S má rozmery: dĺžka 150cm šírka v hrudi 46 cm  šírka v páse 43 cm  šírka v bokoch 47 cm sukňa je široká 65cm veľkosť viem prispôsobiť podľa požiadaviek do veľkosti L  photo: Kiush model: Veronika 

   75,00 €
  • 45,60 €

   Perforovaná koženka je mojim obľúbeným materiálom, preto keď som objavila túto jemne krémovú, tak ma okamžite napadli tieto šaty. Je to jednoduchý voľný strih, ktorý je funkčne doplnený o šedý melírovaný patent v spodnej časti. 

   45,60 €
  • 60,00 €

   "Geometrical birds" - šaty sú z prijemného padavého materiálu v pohodlnom strihu s geometrickou potlačou. Do príjemných teplých tónov geometrickej grafiky sú zasadené vtáčiky vyskladané s trojuholníkov vo výraznejších farbičkách.

   60,00 €
  • 45,00 €

   "Fauna&Flora" - romantické šaty s potlačou, v ktorej sú ukryté zvieratká ako sova, srnky, papagáje, ale aj koala. Tak ak ste fanúšikom "džungloidných" motívov, stačí len prebudiť v sebe šelmu a uloviť si tento kúsok do svojho šatníka.

   45,00 €
  Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek