Športový krátky set - Green bikes

Nový produkt

Materiál SPORTY z recyklovaných plastov, ktorý ma UVB50 ochranu, je odolný voči chlóru, je termoregulačný, stálofarebný a rýchloschnuci. Legíny z toho materálu vám vydržia roky a budú skvelým spločníkom ako vo vode tak aj na súši. 

Viac detailov

70,00 €

Pridať do obľúbených

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet

Tabuľka dát

Skladba materiáluElastane

Detaily

Tieto materiály sú špeciálne určené na techniku, pomocou ktorej celoplošne aplikujem svoj dizajn na látku. Materiál je veľmi príjemný na pokožku a dotyk. Celé legíny sú zošívané elastickými niťami ako aj na overlocku, tak aj prešívané na páse a členkoch trojihlou. Čiže sú určené aj pre náročnejšieho zákazníka, môžu sa preto okrem jógy využívať aj na iné športy ako tanec a beh.

S- šírka v kľudnom stave  v páse 34 cm, dĺžka od rozkroku 27 cm odporúčam do obovdu bokov 95 cm 

M - šírka v kľudnom stave  v páse 35 cm, dĺžka od rozkroku 28 cm  odporúčam nad obvod bokov 95 cm do cca 103

L - šírka v kľudnom stave  v páse 37 cm, dĺžka od rozkroku 28 cm odporúčam nad obvod bokov 103 cm  cca do 110

športový top je dvojvrstvový so skrytými ševmi a všitými gumičkami v prieramkoch a priekčníku 

top je tak veľmi vkusne zošitý bez viditeľných švou na ramienkach a príjemný na pokožku, kedže sú švy skryté pod látkou

športový top veľkosti

XS šírka 37, výška 32 cm veľkosť vhodná od 70 A až B

S šírka 40, výška 33 cm veľkosť vhodná od 75 A až C

M šírka 42, výška 34 cm  veľkosť vhodná od 80 A až C

L šírka 44, výška 35 cm  

photo: Kiush

Model: Janka 

Pre moju tvorbu je charakteristický textilný dizajn.  Je to originálna grafika, ktorú vytváram či už počítačom alebo ilustráciou a tú celoplošne aplikujem na látku a vytváram si tak vlastný materiál. Z tohoto materiálu ďalej navrhujem modely, ktoré môžete vidieť tu v mojej galérií.

Materiály (Sporty materiál a termo), ktoré používam na legíny, termo mikiny a termo oblečenie, majú certifikáty OEKO-TEX, OEKO-TEX standart 100, môj dodavateľ spĺňa najvyššie štandardy ekologickej výroby certifkátu Global Recycled Standard Certificate vydaného Control Union Certification v Holansku. 

Takisto spolupracuje od roku 2016 so spoločnostami Healthy Seas and Aquafil SpA, ktoré vytvárajú inciátivu v združovaní  Eco Friendly výrobcov, ktorý majú spoločnú misiu v čistení morí z plastového odpadu  - vrátane rybárskych sietí.

Tieto materiály sú zo špičkových recyklovaných textílií vyrobených z priadze ECONYL® a 100%, regenerovanej nylonovej priadze získanej z priemyselného odpadu, ako sú vyradené rybárske siete, chĺpky z kobercov atď.

Mojim dlhoročným dodavateľom je tlačiareň  -  malá rodinná firma sídliaca kúsok od Bratislavy, kde vznikajú všetky krásne potlače v  Aidastyle portfóliu.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Športový krátky set - Green bikes

Športový krátky set - Green bikes

Materiál SPORTY z recyklovaných plastov, ktorý ma UVB50 ochranu, je odolný voči chlóru, je termoregulačný, stálofarebný a rýchloschnuci. Legíny z toho materálu vám vydržia roky a budú skvelým spločníkom ako vo vode tak aj na súši.