Surferis - kraťasy na bajk

Nový produkt

Originálne kraťasky v rôznych strihových vyhotoveniach. Môžeš si zvoliť strih pásu aký máš rada.

Origiálna grafika, ktorá vznikla z obrazu technikou pouring. 

Viac detailov

36,00 €

Pridať do obľúbených

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet

Detaily

Môžete si zvoliť SPORTY materiál z recyklovaných plastov tzv. lycra, ktorý ma UVB50 ochranu, je odolný voči chlóru, je termoregulačný, stálofarebný a rýchloschnuci. Legíny z toho materálu vám vydržia roky a budú skvelým spločníkom na bajkuna súši ako vo vode pri surfingu.

Tieto kraťasky sú dostupné aj z JÓGA materiálu sú výnimočné tým, že látka je utkaná Slovenskými pradiarnami a potláčaná Slovenskými tlačiarniami - a ako inak, šijeme to u nás v dielni Aidastyle ako všetky naše produkty.

Jóga materiál je príjemne mäkkúčký a funkčný. Sú určené na jógu alebo akýkoľvek iný pohyb, pri ktorom porebujete cítiť voľnosť pohybu a zaroveň spoľahlivú ochranu, ktorá nechá pokožku dýchať. 

Samozrejme oba materiály sú vysokokvalitné z certifikátmi určené na rôzne druhy športov ako je beh, jóga, cyklistika, ale aj len tak na voľný čas alebo turistiku. 

Tieto materiály sú špeciálne určené na techniku, pomocou ktorej celoplošne aplikujem svoj dizajn na látku. Materiál je veľmi príjemný na pokožku a dotyk. Celé legíny sú zošívané elastickými niťami ako aj na overlocku, tak aj prešívané na páse a členkoch trojihlou. Čiže sú určené aj pre náročnejšieho zákazníka, môžu sa preto okrem jógy využívať aj na iné športy ako tanec a beh.

Legíny  sú vyrobené z elastického, funkčného, no veľmi pevného materiálu. Materiál je veľmi príjemný na pokožku a dotyk a ma UVB a UVA faktor 50 ochranu a odolnosť voči chlóru. 

Celé legíny sú zošívané elastickými niťami ako aj na overlocku, tak aj trojitým prešitím na páse. Čiže sú určené aj pre náročnejšieho zákazníka, môžu sa preto využívať aj na beh, tanec, jogu, lezenie, surfinga iné druhy športov.

S- šírka v kľudnom stave  v páse 34 cm, dĺžka od rozkroku 27 cm

M - šírka v kľudnom stave  v páse 35 cm, dĺžka od rozkroku 28 cm 

L - šírka v kľudnom stave  v páse 37 cm, dĺžka od rozkroku 28 cm 

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Surferis - kraťasy na bajk

Surferis - kraťasy na bajk

Originálne kraťasky v rôznych strihových vyhotoveniach. Môžeš si zvoliť strih pásu aký máš rada.

Origiálna grafika, ktorá vznikla z obrazu technikou pouring.