Čičmany TRICOLORA - pánska mikina

Nový produkt

Mikinka Čičmany tricolora - sweashirts  inšpirovaná folklórom nesmie chýbať žiadnemu správnemu šuhajovi a deve v ich skrini. 

 

Viac detailov

65,00 €

Pridať do obľúbených

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet

Detaily

Materiál je termo.

Je hladký z vonkajšej strany a z vnútornej príjemne "mäkučký", je s membránou čiže je vhodný na rôzne druhy športov.

photo: Kiush 

model: Andrej

Pre moju tvorbu je charakteristický textilný dizajn.  Je to originálna grafika, ktorú vytváram či už počítačom alebo ilustráciou a tú celoplošne aplikujem na látku a vytváram si tak vlastný materiál. Z tohoto materiálu ďalej navrhujem modely, ktoré môžete vidieť tu v mojej galérií.

Materiály, ktoré používam na legíny, termo mikiny a termo oblečenie, majú certifikáty OEKO-TEX, OEKO-TEX standart 100, môj dodavateľ spĺňa najvyššie štandardy ekologickej výroby certifkátu Global Recycled Standard Certificate vydaného Control Union Certification v Holansku. 

Takisto spolupracuje od roku 2016 so spoločnostami Healthy Seas and Aquafil SpA, ktoré vytvárajú inciátivu v združovaní  Eco Friendly výrobcov, ktorý majú spoločnú misiu v čistení morí z plastového odpadu  - vrátane rybárskych sietí.

Tieto materiály sú zo špičkových recyklovaných textílií vyrobených z priadze ECONYL® a 100%, regenerovanej nylonovej priadze získanej z priemyselného odpadu, ako sú vyradené rybárske siete, chĺpky z kobercov atď.

Mojim dlhoročným dodavateľom je tlačiareň  -  malá rodinná firma sídliaca kúsok od Bratislavy, kde vznikajú všetky krásne potlače v  Aidastyle portfóliu.

Pánske veľkosti v S, M,L,XL

S - šírka 52 cm, dĺžka 70 cm
M- šírka 55cm, dĺžka 76 cm
L- šírka 60 cm, dĺžka 82 cm
XL - šírka 64cm, dĺžka 86 c


Materiál: polyester, elastan

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Čičmany TRICOLORA - pánska mikina

Čičmany TRICOLORA - pánska mikina

Mikinka Čičmany tricolora - sweashirts  inšpirovaná folklórom nesmie chýbať žiadnemu správnemu šuhajovi a deve v ich skrini.