Informace

Nové produkty

TOPY 10 produkty

Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
 • Top vhodný na river surfing alebo na surfovačku na mori v lycrovom prevedeni a v termo materialy zase na snowboarding a lyžovanie ako spodná vrstva. Lycra materiál  ma UVB a UVA faktor 50 ochranu a odolnosť voči chlóru.  Termo materiál má termoregulačné vlastnosti, je rýchloschnúci a dobrú oderuschopnosť.  Fitnes materál je vhodný na cyklitiku, beh alebo...

  55,00 €
 • Top vhodný na river surfing alebo na surfovačku na mori v lycrovom prevedeni a v termo materialy zase na snowboarding a lyžovanie ako spodná vrstva. Lycra materiál je veľmi príjemný na pokožku a dotyk a ma UVB a UVA faktor 50 ochranu a odolnosť voči chlóru.  Termo materiál má termoregulačné vlastnosti, je rýchloschnúci a dobrú oderuschopnosť. 

  55,00 €
 • Topík je ušitý z jemnej, funkčnej, ktorá je veľmi príjemná na telo. Romantický motív vo folklórnom duchu sa dá jednoducho skombinovať s rôznym oblečením, či už so sukňou, s kratasami alebo k rifliam. 

  30,00 €
 • Topík je ušitý z jemnej, funkčnej, ktorá je veľmi príjemná na telo. Romantický motív vo folklórnom duchu sa dá jednoducho skombinovať s rôznym oblečením, či už so sukňou, s kratasami alebo k rifliam. 

  30,00 €
 • Topík je ušitý z prednej strany z celoplošne potlačenej jemnej, funkčnej, ktorá je veľmi príjemná na telo. Zádná strana je z bavlny s elastanom. Romantický motív vo folklórnom duchu sa dá jednoducho skombinovať s rôznym oblečením, či už so sukňou, s kratasami alebo k rifliam. 

  30,00 €
 • Topík je ušitý z jemnej, funkčnej no nepriesvitnej látky, ktorá je veľmi príjemná na telo. Materiál je z rýchloschnúceho materiálu. Romantický motív vo folklórnom duchu sa dá jednoducho skombinovať s rôznym oblečením, či už so sukňou, s kratasami alebo k rifliam. 

  30,00 €
 • Set vhodný na river surfing alebo na surfovačku na mori v lycrovom prevedeni a v termo materialy zase na snowboarding a lyžovanie ako spodná vrstva. Lycra materiál je veľmi príjemný na pokožku a dotyk a ma UVB a UVA faktor 50 ochranu a odolnosť voči chlóru.  Termo materiál má termoregulačné vlastnosti, je rýchloschnúci a dobrú oderuschopnosť. 

  55,00 €
 • Športový top mojou originálnou grafikou, ktorá sa aplikuje na skvelý materiál, z ktorého sa nebudeš chcieť ani vyzliecť nenájdeš nikde inde iba v AIDASTYLE...

  35,00 €
 • !!!!!Spoločný projekt AIDA x MILI je vonku!!!!!Mili sa postarala o krásnu ilustráciu na chrbte a Aida sa zase postarala o výrobu topu. Materiál je elastický, príjemný na dotyk a funkčný, čiže si v ňom kľudne môžte aj zašportovať :)Potlač je stálofarebná, elastická pričom je od lokálneho výrobcu ako aj samotný materiál .ilustrácia: Mili Vigerová x...

  55,00 €
 • Materiál na ktorom je celoplošne potlačená autorská grafika je jemný a padavý. Do príjemných teplých tónov geometrickej grafiky sú zasadené milé vtáčiky vyskladané z trojuholníkov vo výraznejších farbičkách.

  45,00 €
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek